Tutaj powinien być opis

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18


W tym roku nieco później, bo dopiero 4 września, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/18. Rok, w którym nasza szkoła "powiększyła się" za sprawą klasy VII. Rok, który z pewnością będzie obfitował w wiele ciekawych lekcji, interesujących zajęć pozalekcyjnych i akcji, fanatstycznych wycieczek, wyjazdów i spotkań oraz ogromną ilość nowych umiejętności opanowanych przez naszych uczniów. Będzie to też rok, w którym w naszej szkole zagoszą nowe technologie, a to za sprawą realizowanego projektu "Szkoła TIK (...)".

Zachęcamy wszystkich, by wpierali nas w naszych działaniach...

Poniżej krótka relacja fotograficzna z rozpoczęcia roku szkolnego...

  • Motto szkoły: "W wychowaniu chodzi o to, aby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem..." Jan Paweł II

  • |
  • Witamy na naszej stronie...