Tutaj powinien być opis

Kolejny gość w naszej szkole...

8 listopada gościliśmy w szkole stypendystkę Fundacji Fulbright'a panią Katherine Tyrlik, która na co dzień pracuje we Wrocławiu w Polskiej Akademii Nauk a do naszych uczniów przyjechała z prelekcją pt.: „Life and school in the US”. Katherine przybliżyła (i odczarowała) uczniom klas V- VIII styl życia Amerykanów oraz opowiadała o niuansach bycia uczniem w amerykańskiej szkole. Uczniowie mieli także okazję zadać Katherin pytania dotyczące prezentacji lub innych interesujących ich spraw. Całość spotkania dopełnił quiz Kahoot dotyczący prezentacji Katherin. Ponadto wszyscy uczniowie biorący udział w spotkaniu otrzymali drobne upominki od Fundacji Fulbright'a. Liczymy na więcej takich spotkań…

/A.Hołomejko/

  • Motto szkoły: "W wychowaniu chodzi o to, aby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem..." Jan Paweł II

  • |
  • Witamy na naszej stronie...