Tutaj powinien być opis

Śniadanie daje moc - edycja 2016

Podobnie jak w roku ubiegłym, w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania, w dniu 8 listopada 2016 r. klasa I,II,III oraz oddział O wzięły udział w akcji „Śniadanie daje moc!". W tym roku przeprowadziliśmy tę akcję we wtorek, na drugiej i trzeciej godzinie zajęć.  Zależało nam, aby wspólnie przygotowany i spożyty posiłek połączyć z przypomnieniem przede wszystkim ważnej roli śniadania, ale także zasad zdrowego odżywiania, wartości odżywczych warzyw, owoców i wybranych produktów. W zorganizowaniu akcji, podobnie jak w roku ubiegłym, wsparli nas rodzice naszych uczniów. Dzięki nim na naszych szkolnych stolikach śniadaniowych znalazły się kolorowe kanapki, przeróżne sałatki warzywno-owocowe i wiele gatunków pieczywa. Nie zabrakło również świeżo wyciskanych soków.  Klasy częstowały się nawzajem i dzieliły swoimi wiktuałami. Cała akcja z pewnością przyczyniła się do utrwalenia zdrowych nawyków żywieniowych naszych uczniów, ale również wzmocniła integrację szkolnej społeczności.

/G. Piska/

  • Motto szkoły: "W wychowaniu chodzi o to, aby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem..." Jan Paweł II

  • |
  • Witamy na naszej stronie...